OFERTY FIRM ZAGRANICZNYCH
ROSJA - MARZEC 2010

24/03/2010

1.
Główny agronom Ogrodu Botanicznego Rosyjskiej Akademii Nauk Sankt-Petersburga Piotr Dzeń jest właścicielem firmy „Autorskie parki” specjalizującej się w projektowaniu i zakładaniu ogrodów.
Do prac firma wykorzystuje przede wszystkim polskie sadzonki, a także rośliny i drzewa iglaste i liściaste. W północnej części Obwodu Leningradzkiego został założony sad, w którym hodowane są różnego rodzaju nowości pojawiające się na rosyjskim rynku.
Firma jest zainteresowana nawiązaniem współpracy z polskimi przedsiębiorstwami w południowej lub południowo-wschodniej części Polski, zajmującej się uprawą roślin i sadzonek wieloletnich. Firma jest również zainteresowana dostawami rzadkich okazów roślin liściastych i iglastych, a także ceramiki ogrodowej, podłóg ceramicznych, doniczek technologicznych.

Kontakt:
Dzen Piotr Borisławowicz (kontakt w języku polskim)
Tel. kom +7-911-993-66 71
E-mai: lenrode@yandex.ru

2.
„Pietrozawodskmasz” – jedno z największych przedsiębiorstw maszyno-budowlanych na terytorium FR i krajów WNP, realizujące m.in. dostawy sprzętu dla przemysłu celulozowo-papierniczego, górniczego, naftowo-chemicznego, a także unikalne odlewy żeliwne.
Przedsiębiorstwo nawiąże kontakty z partnerami zagranicznymi w celu dystrybucji maszyn i urządzeń, modernizacji kompleksu produkcyjnego „Pietrozawodskmasz” oraz wdrożenia w zakładzie nowych, wysokich, technologii. Spółka zainteresowana jest również współpracą w sferze produkcji maszyn i urządzeń budowlanych.

Kontakt:
Dyrektor – A.I.Linnik
Tel + 7 (8142) 71 67 49
Fax: +7 (8142) 71 69 03
E-mail: zavitukhin@pbm.onego.ru
http://www.pbm.onego.ru

3.
Petersburska firma tłumaczeniowa OOO „Connection Group” oferuje usługi polskim firmom prowadzącym lub planującym działalność gospodarczą w Rosji. Firma specjalizuje się w przekładach technicznych, tłumaczeniu dokumentów prawnych i biznesowych, jak również oferuje usługi ustnych tłumaczy podczas różnego rodzaju negocjacji i konferencji zarówno na terenie Sankt-Petersburga, jak i całej Rosji.
Firma specjalizuje się w przekładach praktycznie we wszystkich językach świata: angielskim, hiszpańskim, niemieckim, francuskim, włoskim, chińskim, japońskim, polskim, suahili, itp.

Kontakt: Sankt-Petersburg, Nabierieżnaja Obwodowo Kanała, Centrum biznesowe „Obwodnyj”
Tel: (812) 371-86-38; (812) 915-58-92
E-mail: info@connection-group.ru
Portal internetowy: www.connection-group.ru

4.
„Zrzeszenie Małych Hoteli Sankt-Petersburga” jest niekomercyjną organizacją społeczną utworzonaąz inicjatywy Komitetu ds. Kontaktów Zagranicznych Administracji Sankt-Petersburga w 2003r. Organizacja jest członkiem Rosyjskiego Zrzeszenia Hotelowego.
Zrzeszenie zainteresowane jest nawiązaniem współpracy z polskimi podmiotami gospodarczymi, w tym z hotelami, m.in. w celu:
• nawiązania współpracy w dziedzinie rynku usług,
• przekazania informacji o stanie małego biznesu hotelowego w Sankt-Petersburgu,
• udzielania usług stricte hotelowych.

Kontakt:
„Zrzeszenie Małych Hoteli Sankt-Petersburga” Natalia Gapina
Tel: (812) 362-52-87; 362-30-96; +7 921-584-27-87
E-mail: npamg@inn.spb.ru
Portal internetowy: www.inn.spb.ru

5.
Wołogodzka organizacja społeczna „Klub Przedsiębiorców” jest zainteresowana nawiązaniem współpracy z polskimi przedsiębiorstwami i organizacjami, które chciałyby prowadzić swoją działalność na terenie Obwodu Wołogodzkiego FR. Klub został utworzony w 2001 r.
Jednym z głównych celów jego działalności jest zjednoczenie wiodących przedstawicieli małego, średniego i dużego biznesu, formowanie korzystnych warunków dla rozwoju biznesu na terytorium Wołogdy. Klub organizuje spotkania, seminaria z udziałem przedstawicieli władz, biznesu, zainteresowanych rozwojem współpracy z Obwodem Wołogodzkim.

Kontakt:
Przewodniczący Zarządu – W.B.Starcew
160017, Wołogda, ul. Leningradskaja 71, gabinet 701
Tel /fax (8172) 787-011
e-mail: kdl@biznessoft.ru

6.
DSV Road - firma transportowo–ekspedycyjna z wieloletnim doświadczeniem oferuje kompleksowe usługi w sferze organizacji przewozów towarowych i usług logistycznych, zarówno na terytorium Rosji, jak i za granicą:
• Przewozy samochodowe,
• Przewozy kolejowe
• Przewozy lotnicze
• Przewozy morskie
• Przewozy rzeczy osobistych
• Usługi celne
• Usługi magazynowe
Wieloletni doświadczenie pracy na kierunku Europa-Rosja pozwala efektywnie realizować duże projekty o różnym rodzaju trudności, gwarantując przy tym bezpieczeństwo oraz wysoką jakość usług.
Specjaliści firmy, poza językiem rosyjskim, posługują się językiem francuskim i angielskim, co umożliwia aktywną współpracę z firmami zagranicznymi.

Kontakt:
Tel: +7 (812) 380-72-10
Fax: +7 (812) 380 72 18
E-mail: Wladimir.Mun@ru.dsv.com
Portal: www.dsv.com/ru

7.
Rosyjski przedsiębiorca Lewińskij Nikałaj Iwanowicz z Murmańska jest zainteresowany nawiązaniem współpracy z polską firmą produkującą rybackie sieci z kapronu (do stawów hodowlanych) o oczkach od 4 mm wzwyż.

Kontakt:
Lewińskij Nikałaj Iwanowicz
Tel.kom.: +7 921 725 6613

Prosimy o bezpośredni kontakt z w/wym. przedsiębiorstwami.
Przypominamy, że w kontaktach preferowany jest język rosyjski, ew. angielski.
Ponadto proszę pamiętać, że najskuteczniejszą formą dotarcia do partnera z Rosji jest kontakt telefoniczny, a następnie - z ofertą - faksowy.

« wstecz